WITAMY NA PORTALU POLEKARZA.PL

POLEKARZA.PL

Agencja Interaktywna polekarza.pl zajmuje się promowaniem zdrowia w mediach. Jesteś firmą z branży medycznej, dietetycznej, chciałbyś nawiązać z nami współpracę ? Zapraszamy do kontaktu - zespół polekarza.pl

PoLekarza.pl - Portal Medyczny

Polekarza.pl — to projekt non-profit – portal medycyny o zdrowiu, który jest obsługiwany przez grupę specjalistów naszego zespołu. Naszym głównym celem jest podnoszenie świadomości w zakresie zdrowego stylu życia.

Wszystkie materiały na stronie zamieszczono wyłącznie w celach informacyjnych. Z powodów etycznych nie prowadzimy zdalnych konsultacji pacjentów, a także nie udzielamy porad dotyczących leczenia czy dawkowania leków. Mimo to, nasz zespół specjalistów stale rośnie i obecnie obejmuje doktorów i lekarzy. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, jesteśmy działaczami projektu non-profit, jednak jak każdy projekt i ta forma potrzebuje narzędzia do istnienia. W związku z tym na stronie zamieszczono materiały promocyjne. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie dalszego istnienia projektu.

Jeśli jesteś wykwalifikowanym lekarzem specjalistą lub chcesz opublikować materiały promocyjne, podzielasz nasze poglądy i chcesz publikować swoje materiały na naszej stronie — napisz do Nas.